„Miłość niejedno ma imię...”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 lutego 2021

       W ostatnim tygodniu w naszym zespole Samorządu Uczniowskiego na platformie edukacyjnej Teams zrobiło się bardzo gorąco. Właśnie zakończył się Walentynkowy Tydzień – czas, w którym okazywaliśmy sobie miłość, przyjaźń lub po prostu sympatię. Każdy z nas mógł to zrobić, zamieszczając wpis, wstawiając grafikę lub publikując zdjęcie. Pora na podsumowanie…

 

      Od 14 lutego ukazało się ponad sto różnych wpisów związanych z walentynkami. Najwięcej miłości okazaliśmy naszym pupilom: pieskom, kotkom, królikom, konikom. Pojawiło się sporo zdjęć z naszymi zwierzakami oraz z nami w roli głównej. Śpiąca Blanka z królikiem, Nadia w wodzie pośród lodu czy przyjaciel Patryka ze śniegu – to kilka ciekawszych zdjęć. Pojawiły się również przesympatyczne wpisy, że koleżanka zrobiła bransoletkę dla przyjaciółki, że ktoś dostał kwiatka, że córka upiekła naleśniki dla rodziców, że wychowawca lubi swoją klasę. Wielu uczniów zabrało nas w miejsca, które warto odwiedzić z bliską osobą: góry, łąki, rzeki, sad czy jezioro (ładne zdjęcia, Kuba). Nie zabrakło pluszaków, kartek walentynkowych, wierszy i życzeń. Zobaczyliśmy serce z lego (dzięki, Dawidzie!) i serce z papieru (od Martynki). Z postu pani Ani dowiedzieliśmy się, że serce można obliczyć (ale jest to chyba trochę skomplikowane działanie :)) i obejrzeliśmy z bliska język Alberta Einsteina. Super!

    Za wszystkie aktywności bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że sprawiły, iż Walentynkowy Tydzień był trochę radośniejszy niż pozostałe dni. Wszystkim aktywnym (i tym nieśmiałym zresztą też) przysyłamy duże serducho!

 

Opiekunowie SU

Galeria

  • Powiększ zdjęcie