Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

LEKCJE Z TEMIDĄ

Wakacyjny Mistrz Ortografii

Przejdź do -

Zapraszamy do udziału w konkursie ortograficznym, składającym się z 5 etapów, trwających po dwa tygodnie. Konkurs z nagrodami.

Czytaj więcej o: Wakacyjny Mistrz Ortografii

Motyle odfrunęły

        Jak co roku, w Dobrczu odbyło się zakończenie roku szkolnego. Spotkanie uczniów z nauczycielami wyglądało inaczej niż zwykle, ale było nie mniej uroczyste. Harmonogram pojawiania się poszczególnych klas został tak zaplanowany, by uczniowie nie mieli ze sobą zbyt bliskiego kontaktu. Dla bezpieczeństwa wręczanie świadectw miało miejsce na świeżym powietrzu. Na szczęście pogada dopisała.

Czytaj więcej o: Motyle odfrunęły

Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Przejdź do -

Na zakończenie roku szkolnego ...

Przejdź do -

Internetowe quizy dla dzieci

Przejdź do -

Poniżej propozycja quizów z różnej tematyki. 

Czytaj więcej o: Internetowe quizy dla dzieci

Propozycje zabaw dla dzieci na wakacje

Przejdź do -

ZAKOŃCZENIE ROKU

Przejdź do -

Rozdanie świadectw, dyplomów i nagród w SP w Dobrczu odbywać się będzie według poniższego harmonogramu. Wychowawca ustawia stolik przy wejściu i przekazuje świadectwa na świeżym powietrzu. Każda klasa ma przydzielonego nauczyciela do pomocy, aby zadbał o bezpieczeństwo zgodnie z wytycznymi GIS i MZ.

Dla wszystkich zainteresowanych osób, które z różnych przyczyn nie odbiorą dokumentów 26.06.2020 r. będzie możliwość ich odebrania od 29.06.2020 r. w sekretariacie szkoły w godzinach od 7:00 do 15:00.

Czytaj więcej o: ZAKOŃCZENIE ROKU