AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Sekretariat szkoły nieczynny od 5.08 - 17.08

Informujemy, że od środy 5.08 do poniedziałku 17.08.2020 r. sekretariat szkoły będzie nieczynny. W pilnych sprawach można kontaktować się dzwoniąc pod numer 501 - 573 - 904 lub za pośrodnictwem poczty elektronicznej spdobrcz@dobrcz.pl 

PODRĘCZNIKI DO ZAKUPU PRZEZ RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Przejdź do - PODRĘCZNIKI DO ZAKUPU PRZEZ RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Rodzice zakupują tylko podręczniki do punktu przedszkolnego, klasy „0” oraz religii w klasach 0-8 SP. Poniżej znajdują się listy podręczników i kart pracy, które należy zakupić.

Pozostałe podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń zapewnia szkoła.

Ogłoszenie wyników egzaminu ósmoklasisty

Przejdź do - Ogłoszenie wyników egzaminu ósmoklasisty

W piątek 31 lipca br. zostaną ogłoszone wyniki egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej >>>

Odbiór zaświadczeń jest możliwy od 31 lipca po godzinie 10:00 do 4 sierpnia w godzinach od 8:00 do 14:00 w sekretariacie szkoły.

Proszę pamiętać, że na terenie szkoły jest obowiązek zasłaniania ust i nosa. Przed wejściem należy zdezynfekować ręce oraz zachować między sobą dystans społeczny. 

 

LEKCJE Z TEMIDĄ

Wakacyjny Mistrz Ortografii

Przejdź do - Wakacyjny Mistrz Ortografii

Zapraszamy do udziału w konkursie ortograficznym, składającym się z 5 etapów, trwających po dwa tygodnie. Konkurs z nagrodami.

Czytaj więcej o: Wakacyjny Mistrz Ortografii

Motyle odfrunęły

        Jak co roku, w Dobrczu odbyło się zakończenie roku szkolnego. Spotkanie uczniów z nauczycielami wyglądało inaczej niż zwykle, ale było nie mniej uroczyste. Harmonogram pojawiania się poszczególnych klas został tak zaplanowany, by uczniowie nie mieli ze sobą zbyt bliskiego kontaktu. Dla bezpieczeństwa wręczanie świadectw miało miejsce na świeżym powietrzu. Na szczęście pogada dopisała.

Czytaj więcej o: Motyle odfrunęły

Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Przejdź do - Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Na zakończenie roku szkolnego ...

Przejdź do - Na zakończenie roku szkolnego ...